Concurs pentru ocuparea functiei de Manager

Consiliul de Administratie al Spitalului Judetean de Urgenta Resita organizeaza concurs pentru ocuparea functiei de manager, persoana fizica, in conformitate cu prevederile Ordinului M.S. nr. 1520 din 22 decembrie 2016 privind aprobarea Regulamentului de organizare si desfasurare a concursului pentru ocuparea functiei de manager, persoana fizica din spitalele publice din reteaua proprie a Ministerului Sanatatii si a Dispozitiei nr. 9 din 13 ianuarie 2017 emisa de Presedintele Consiliului Judetean Caras-Severin.

Concursul va avea loc la sediul Spitalului Judetean de Urgenta Resita, Str. Fagarasului, nr. 18, Resita,
jud. Caras Severin, in data de 21 noiembrie 2017, ora 10°", desfasurandu-se in doua etape:

a) etapa de verificare a indeplinirii de catre candidati a conditiilor stabilite in anuntul de concurs,
etapa eliminatorie, care va avea loc in data de 9 noiembrie 2017, ora 10:00;

b) etapa de sustinere publica si de evaluare a proiectului de management, care se va desfasura 'in
sala de sedinte a Spitalului Judetean de Urgenta Resita si va avea loc in data de 21 noiembrie
2017, ora 10:00.

Anunt in format PDF