Depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

02.07.2014

Anunţ public
privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

SPITALUL JUDEŢEAN DE URGENŢĂ REŞIŢA - JUD. CARAŞ-SEVERIN, anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: "construire SPAŢIU PENTRU NEUTRALIZAREA DEŞEURILOR MEDICALE PERICULOASE REZULTATE DIN ACTIVITATEA SPITALICEASCĂ", propus a fi amplasat în REŞIŢA, JUD. CARAŞ-SEVERIN, STR. FĂGĂRAŞULUI, NR. 18.

Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Caraş-Severin, municipiul Reşiţa, str. Petru Maior, nr. 73, în zilele de luni-joi , între orele 8-16, vineri între orele 8-14 şi la sediul SPITALULUI JUDEŢEAN DE URGENŢĂ REŞIŢA, str. Făgăraşului, nr. 18, în zilele de luni-vineri între orele 8-14.

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Caraş-Severin, municipiul Reşiţa, str. Petru Maior, nr. 73.

Vezi documentul în format PDF